ЧАН

 

 

Запрошуємо відвідати карпатський чан –
унікальний вид парної під відкритим небом!

 

Ця традиція прийшла з закарпатського села Лушмори і набирає все більшої популярності. Тепер зануритися в цілющу гарячу воду карпатського чану можна у нас в селі Дернівка під Києвом.

Чавунний чан встановлений з дотриманням правил і вимог. Вода в чані в обов’язковому порядку змінюється після кожного відвідування, а дно встелене камінням для безпеки клієнтів.

Чан в загородном комплексе под Киевом
Чан в загородном комплексе под Киевом

Процес нагадує російську парну, турецьку лазню або сауну – тіло людини так само піддається високим температурам (+ 35 – + 45С), але купання в карпатській купелі м’якше і безпечніше. Голова людини знаходиться на свіжому повітрі і не перегрівається, як в інших видах парної, а тому знижується ймовірність запаморочення.

 

Всім відома оздоровча дія парної, але процедура може принести більше користі за рахунок додавання в воду трав’яних і хвойних настоїв.

Карпатский чан в Дерновке, под Киевом
Карпатский чан в Дерновке, под Киевом

Поперемінне занурення в гарячу воду карпатського чану і прохолодну воду басейну забезпечує ефект контрастного душу і благотворно впливає на шкіру, нервову, імунну та серцево-судинну систему, дарує молодість, бадьорість і гарний настрій.

КУПАННЯ В КАРПАТСЬКОМУ ЧАНІ –

це відчуття легкості і єднання з природою. Чекаємо на Вас!